Aktualność
Informacja dla Rodziców dzieci 3 letnich rozpoczynających edukację przedszkolną od 1 września 2020r.
(Zam: 21.08.2020 r., godz. 17.41)

Spotkania adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy!

Z uwagi na wytyczne epidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego udział rodziców i dzieci w programie adaptacyjnym zostaje podzielony na dwie grupy według kolejności alfabetycznej pierwszych liter z nazwiska dziecka.
Plan programu adaptacyjnego:

Dzień pierwszy
Grupa I od litery A do litery P
27 sierpnia godz. 13.00 do 13.30
zapraszamy jednego rodzica z dzieckiem ( sala zielona). Dzieci po wejściu do sali myją rączki.

Między godz. 13.30 a 14.00 -dezynfekcja sali

Grupa II od litery R do litery Ż
27 sierpnia godz. 14.00 do 14.30

Dzień drugi
Grupa I od litery A do litery P
28 sierpnia godz. 13.00 do 13.30
zapraszamy jednego rodzica z dzieckiem (przedszkolny plac zabaw)

Między godz. 13.30 a 14.00 -dezynfekcja zabawek na placu zabaw

Grupa II od litery R do litery Ż
28 sierpnia godz. 14.00 do 14.30
zapraszamy jednego rodzica z dzieckiem ( przedszkolny plac zabaw)

Przydatne wskazówki;
- podczas spotkań adaptacyjnych rodzic ma obowiązek zdezynfekować ręce przed wejściem do placówki, osłonić nos i usta (maseczka),
- z dzieckiem może przebywać jeden rodzic/opiekun,
- zarówno rodzic/opiekun jak i dziecko muszą być zdrowi, bez objawów chorobowych, a osoby przebywające w tym samym domu nie mogą być na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych,
- rodziców prosimy o przestrzeganie zasady dystansu społecznego (odległość co najmniej 2 m), w tym również od pracowników Przedszkola.
-rodzic /opiekun proszony jest o przyniesienie swojego długopisu w celu wypełnienia stosownych oświadczeń.

Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do obowiązujących procedur sanitarnych.
W razie jakichkolwiek pytań preferowany jest kontakt mailowy;przedszkole-jedynka@o2.pl

Wioletta Kinicka

Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Wioletta Kinicka, data: 21.08.2020 r., godz. 17.41