Mamo Tato wole wodę

Mamo Tato wole wodę

Od października 2012r. bierzemy udział po raz trzeci w programie „Mamo, Tato, wolę wodę!”

żyjmy zdrowo

Mamo, Tato! Wolę wodę! to program, którego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie dziecka oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych. Na stronie wolewode.pl znajdziemy porady, dotyczące tłumaczenia dzieciom, dlaczego warto pić wodę, jakie korzyści płyną z jej picia oraz jak przekonać dziecko do tego, aby chętnie sięgało po wodę. Serwis wolę wodę nie tylko traktuje o zbawiennych czynnikach tego magicznego płynu, ale również opowiada o zdrowym trybie życia. W dziale warto wiedzieć – znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz sugestie, rozwiewające Wasze dylematy. Oprócz tego znajdziecie też cały opis programu WOLE WODĘ, informację o patronach oraz materiały do pobrania. Za całą akcję odpowiedzialna jest marka Żywiec Zdrój. Pamiętajcie, że picie wody się opłaca a hasło „WOLĘ WODĘ” obowiązuje nie od dziś!
Najlepszym napojem dla Was i dla Waszych dzieci jest woda. Warto zdać sobie z tego sprawę i zacząć przyzwyczajać siebie i swoje dzieci do wyznawania zasady wolę wodę. Wolę wodę to serwis, który tłumaczy wszystkie korzyści, płynące z picia wody.

Wytworzył: Wioletta Kinicka, data: 09.01.2013 r., godz. 00.00
Wprowadził: Wioletta Kinicka, data: 09.01.2013 r., godz. 19.15