Pracownicy Przedszkola

Pracownicy Przedszkola
WITAMY :):):)

"Nauczyciel powinien być twardy jak diament
ale czulszy od matki"

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 - mgr Wioletta Kinicka

• 9 osób - kadra pedagogiczna; mgr Anna Dobrowolska, mgr Dorota Kamińska, mgr Agnieszka Królak, mgr Danuta Romańska, mgr Jolanta Suszyńska, mgr Joanna Szewczuk, mgr Iwona Wasik, mgr Anna Wiącek - nauczycielki dbają o własne doskonalenie zawodowe i podnoszenie jakości pracy z dziećmi. Szanują dzieci, z pasją uczą, wychowują i opiekują się wychowankami. To profesjonaliści w pracy z dziećmi i nawiązywaniu pozytywnych kontaktów z rodzicami.

• 6 osób- personel pomocniczy- Helena Płachecka, Grażyna Bednarek, Aneta Chrzanowska, Edyta Kopcińska, Katarzyna Mosak - stanowią osoby o dużej kulturze osobistej, rzetelnie i sumiennie wykonujące swoje obowiązki. Zawsze podejmują działania sprzyjające zaspokajaniu potrzeb dzieci dbając o estetykę, porządek i bezpieczne warunki w budynku.

• 4 osoby - pracownicy kuchni - Marianna Tymińska, Ewa Mędrala, Agnieszka Ślesicka oraz specjalista do spraw żywienia i zaopatrzenia - Bożena Komorkiewicz - sumiennie wykonują swoje obowiązki dbając o urozmaicanie jadłospisów, smaczne i zdrowe posiłki dla dzieci. Dbają, by dzieciom z alergią na niektóre pokarmy i dzieciom o specjalnych preferencjach żywieniowych przygotować potrawy takie, "by nie szkodzić zdrowiu naszych wychowanków"

• Obsługę finansową przedszkola prowadzi księgowość. W dziale księgowo-finansowym pracują 3 osoby, główny księgowy -Beata Kwiatkowska, specjalista do spraw płac i kadr - Zofia Król, Księgowa -kasjer - Renata Karpińska

NASZE GRUPY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Grupa I "Motylki"