Pracownicy przedszkola

"Nauczyciel powinien być twardy jak diament ale czulszy od matki"

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Marii Kownackiej - mgr Wioletta Kinicka

• 9 osób - kadra pedagogiczna; mgr Kinga Bors, mgr Anna Dobrowolska, mgr Sylwia Kucharska, mgr Aneta Nowacka, mgr Danuta Romańska, mgr Jolanta Suszyńska, mgr Joanna Szewczuk, mgr Iwona Wasik, mgr Anna Wiącek - nauczycielki dbają o własne doskonalenie zawodowe i podnoszenie jakości pracy z dziećmi. Szanują dzieci, z pasją uczą, wychowują i opiekują się wychowankami. To profesjonaliści w pracy z dziećmi i nawiązywaniu pozytywnych kontaktów z rodzicami.
  • 5 osób- personel pomocniczy- Monika Jagiełło, Grażyna Bednarek, Aneta Chrzanowska, Edyta Kopcińska, Katarzyna Mosak - stanowią osoby o dużej kulturze osobistej, rzetelnie i sumiennie wykonujące swoje obowiązki. Zawsze podejmują działania sprzyjające zaspokajaniu potrzeb dzieci dbając o estetykę, porządek i bezpieczne warunki w budynku.
  • 4 osoby - pracownicy kuchni - Ewa Mędrala, Beata Dembowska, Żaneta Zmysłowska oraz specjalista do spraw żywienia i zaopatrzenia - Bożena Komorkiewicz - sumiennie wykonują swoje obowiązki dbając o urozmaicanie jadłospisów, smaczne i zdrowe posiłki dla dzieci. Dbają, by dzieciom z alergią na niektóre pokarmy i dzieciom o specjalnych preferencjach żywieniowych przygotować potrawy takie, "by nie szkodzić zdrowiu naszych wychowanków"
  • Obsługę finansową przedszkola prowadzi księgowość. W dziale księgowo-finansowym pracują 3 osoby, główny księgowy -Beata Kwiatkowska-Wiktorowicz, specjalista do spraw płac i kadr - Barbara Słomczyńska, Księgowa -kasjer - Anna Kufel