Konkurs "Żywe obrazy"

Data: 15.03.2021 r., godz. 16.00    631
Nagrody i wyróżnienia

Nasze przedszkole zorganizowało Rodzinny Konkurs Fotograficzny „Żywe Obrazy”. Każdy, kto chciał wziąć w nim udział musiał wykonać fotografię odtwarzającą jedno z wybranych dzieł wielkich mistrzów malarstwa.

Celem konkursu było upowszechnianie dzieł malarskich wśród dzieci, rozwijanie wrażliwości artystycznej i twórczej wyobraźni, jak również rozwijanie wśród dzieci i rodziców zmysłu kreatywności oraz odczuwanie radości, zadowolenia i satysfakcji z własnej twórczości i możliwości jej eksponowania dla szerszego grona widzów. Do konkursu przystąpiło 9 rodzin, które wykazały się kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu swoich fotografii.

Dla autorów wszystkich prac przewidziane były dyplomy i nagrody rzeczowe.

• I miejsce Przemek N. gr. "Wiewiórki"
  • II miejsce Martyna S. gr." Jagódki" i Kamil P. gr. "Tygryski"
  • III miejsce Michalina T. gr. "Jagódki" i Amelka J. gr. "Tygryski"
  • Wyróżnienie Mateusz W. gr. "Wiewiórki"
  • Podziękowanie za udział; Helena, Tomek gr " Wiewiórki" i Paweł gr. "Jagódki"

Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wspaniałych fotografii.

"Żywe obrazy"-prezentacja z konkursu.odp (16.12 MB)