Konkurs Międzyprzedszkolny "Piosenki Pachnące Świętami"-rozstrzygnięty

Data: 17.12.2021 r., godz. 12.00    489
Znamy już laureatów!!!!!

Szanowni Państwo,

choinka.jpg (10 KB)Mamy zaszczyt poinformować, że w Międzyprzedszkolnym konkurs piosenki  "Piosenki Pachnące Świętami" został rozstrzygnięty.

Jury w składzie którego zasiadły nauczycielki i dzieci z grupy " Żabki" i "Tygryski" z przyjemnością wysłuchały wszystkich piosenek wykonanych przez przemiłych, uzdolnionych muzycznie, małych wykonawców.  Bardzo podobały nam się scenografie przygotowane na występ oraz dobór repertuaru. Jesteście wspaniali.                         Po głosowaniu jury konkursowe wyłoniło zwyciężców.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom składamy serdeczne dziękowania za profesjonalne przygotowanie nagrań z udziałem dzieci.

A Wy Drogie Dzieci przyjmijcie nasze gratulacje i życzymy dalszych sukcesów, rozwijajcie swoje muzyczne zdolności.

WIELKIE BRAWA:))

Lista laureatów;

I miejsce: Barbara K. -Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 5 im. Misia Uszatka

II miejsce: Małgorzata R.-Przedszkole Miejskie nr 11 Akademia Uśmiechu

III miejsce: Rafał S.-Przedszkole Miejskie nr 1 im. Marii Kownackiej

Wyróżnienie;

Helena P. - Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Sówki"

Hanna R.-Przedszkole Miejskie nr 14 Kraina Marzeń

Dyplomy i upominki dla wszystkich uczestników dostarczymy do każdego Przedszkola do 21.12.2021r.