Bal karnawałowy

Data: 18.02.2022 r., godz. 00.00    397
Wesoła zabawa

Karnawał  - to miły czas ⌚⏰⌛bardzo lubiany przez ,,dużych" i ,,małych". Jest to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą, gdzie ważnym elementem są bale, maskarady i pochody. Dla naszych przedszkolaków bal to dzień wyjątkowy, wyczekiwany przez wiele tygodni. W tym dniu można stać się kimś wyjątkowo lubianym i podziwianym. Wystarczy odpowiedni strój by dostarczyć naszym milusińskim wielu przeżyć i radości.

Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 17 lutego i przebiegała trochę inaczej. Ze względu na obecnie panującą pandemię wszystkie grupy bawiły się w swoich salach, pięknie przystrojonych w kolorowe balony, serpentyny, papierowe girlandy. 

Tego dnia już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

 Radości przedszkolaków nie było końca. Wszyscy świetnie bawili się przy rytmach czaczy, samby, walczyków i innych dziecięcych przebojach. 

Były konkursy, gry sprawnościowe i jeszcze wiele zabaw muzyczno- ruchowych. Kolorowe pociągi, tańce z balonami i pomponami. Szalone pląsy przy muzyce, wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój. Nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Podczas prezentacji strojów, na ,,czerwonym dywanie" wszyscy z wielkim zaciekawieniem oglądali przebrania kolegów i koleżanek, odgadując bajkowych bohaterów. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, które spędziły czas w miłej, bajecznej atmosferze. To ich energia i gotowość sprawiły, że tegoroczny bal na długo zostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️. Kolejny bal karnawałowy już za rok.