Sąsiedzi , czyli co się roi w Legionowie... Konkurs dla dzieci 5-10 lat

Data: 12.04.2021 r., godz. 00.00    Liczba odwiedzających: 591

Szanowni Państwo,

Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Sąsiedzi, czyli co się roi w Legionowie...”. Konkurs jest elementem projektu, który jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii, a którego organizatorem jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Fundacja „Za górami, za lasami”.

Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej do wierszy dotyczących legionowskich fauny i flory, napisanych specjalnie na tę okazję przez Hannę Niewiadomską.

Teksty i regulamin konkursu zamieszczamy w załączniku, są one również dostępne, wraz z nagraniami audio, na naszej stronie internetowej www.bibliotekalegionowo.pl.

Celem konkursu jest popularyzacja informacji o bioróżnorodności w mieście. Jego efektem będzie wystawa wszystkich prac nadesłanych na konkurs oraz zilustrowanie książeczki z wierszami dla dzieci. Dla wyróżnionych uczestników przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody książkowe.

plakat.jpg (439 KB)

Regulamin konkursu.pdf (398 KB)

Wszystke wiersze.pdf (223 KB)