Grupa II "Wiewiórki"

wiewiorka.png (10 KB)

20210304_095920.jpg (2.03 MB)

"Wiewiórki" to grupa 4-latków licząca 25 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 16 chłopców. Przedszkolaki bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne. Każdy dzień w przedszkolu upływa Wiewiórkom na zabawie i odkrywaniu sekretów otaczającego świata. Dzieci działają, doświadczają, eksperymentują, konstruują, a także zadają mnóstwo pytań, na które z zapałem szukamy razem odpowiedzi. 4-latki starają się być miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała.