Grupa III "Żabki"

zabki.png (10 KB)20210304_095956.jpg (2.63 MB)

Cześć , to my – grupa „Żabek.” Trochę już podrośliśmy, jesteśmy już w grupie 4 – latków. Jest nas razem 17, 12 dziewczynek i 5 chłopców.

Jesteśmy bardzo weseli i rozbrykani. W naszej grupie jest miło, wesoło i zabawnie. Bardzo się polubiliśmy i zżyliśmy, więc już łatwiej rozstajemy się na dłużej z rodzicami. Poznaliśmy już przedszkolne zwyczaje , dlatego szybko mijają nam dni. Każdy dzień spędzony w naszej przedszkolnej gromadce jest ciekawy i wzbogaca nas o nowe przeżycia , doświadczenia i umiejętności. Wspólnie śpiewamy piosenki, tańczymy , uczymy się nowych wierszyków, rysujemy i bawimy się. Potrafimy budować piękne budowle, gotujemy dla lalek w kąciku kuchennym i bawimy się „w dom”. Zabawy na placu przedszkolnym , to super sprawa. Uwielbiamy na nim zabawy tropiące, zawsze znajdziemy „coś ciekawego” do obserwowania. Bardzo cieszymy się ,że tworzymy wesołą , zgraną grupę.