Grupa IV "Tygryski"

tiger4.png (95 KB)Tygryski.jpg (2.36 MB)Grupa 5- latków licząca 25 dzieci ( 14 chłopców, 11 dziewczynek)

TYGRYSKI – to My – dzielne przedszkolaki. Kłaniamy się niziutko i Gości witamy milutko!

Nadszedł już czas, byście poznali nasz świat.

Gdy w przedszkolu się spotkamy, wiele do zrobienia mamy. Co jest dobre, a co złe – każdy „Tygrysek" o tym wie!

W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Uczymy się też samodzielności w działaniu. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy, KODUJEMY, gramy na instrumentach i tzw. KOLORPIANO. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się się przy muzyce lub czytanej bajce. Przedszkole to nasz drugi dom.